הרצאות לארגונים

הרצאות לארגונים

לחקור את הבריאות שלך

כל הקשיים שעברתי בחיים לא הצליחו לכבות את השליחות שלי להציל את העולם.
אני מגשימה אותה יום יום. מחיפוש אחר תרופת מדף למחלת הסרטן עברתי לטיפול אישי בראייה הוליסטית המשלבת מדע, גוף ונפש.  וכמו שנאמר “המציל נפש אחת כאילו הציל עולם ומלואו”.

הידע הזה, שכתוב בספר – יכול להוביל להחלמה ולריפוי מחלות עם תרופות ולעיתים בלעדיהן.

אנחנו לא מכונה ! אלא מרקם מרתק שצריך התאמה נכונה עם שילוב בין נפש וגוף

טיפול שמגלה את המולקולות, הרגשות והפיזיות עד לריפוי, הבראה ושיפור אורח חיים

בין לקוחותי

לקוחות מספרים

שמחנו מאוד לארח אותך בחווה,

קיבלנו תגובות מצוינות על ההרצאות.

 

אשמח לקדם שתופי פעולה נוספים,

 

 

 

זואי גודין לוין

סמנכ”ל

חוות הבריאות מצפה אלומות

 

אני רוצה להודות לך על ההרצאה המלומדת, שנתת לנו.

אני מקווה להמשך התקשרות איתך בעתיד.

ד”ר עמליה חרוש

יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה

ומנהלת בית יד לבנים

עיריית רמת גן.

שמחתי במיוחד לפגוש את ד”ר ליאת אדרי שהרצאתה הייתה ברמה הגבוהה ביותר. הן מבחינת התוכן, הבנה עמוקה ומוכחת בתחום אותו היא הציגה ומומחיות הנשענת על שנות לימוד ומחקר והן מבחינת אופן ההצגה, שבלט לטובה ותאם את מודל 15 הדקות TED

Liat Shefer Zakai
Executive Assistant to Group CEO

למי מתאים הליווי שלי?

כמורת דרך מנוסה, מדענית חוקרת מחלות, אני מסייעת לאנשים לעבור בדרך הפתלתלה של החיים, במגוון כלים ואפשרויות עליהם תוכלו לקרוא באתר זה. להתרשם מהרצאות שעשיתי המעבירות ידע רב, ויש לי מגוון נושאים רחב בתחום המדע וקידום אורח חיים בריא שאוכל להעביר גם לכם בטיפול או בהרצאה.

כמו כן, תמצאו מידע וידע רב על דרכי טיפול אפשריים ברפואה אינטגרטיבית בהן אני מטפלת, האינטגרציה שאני עושה בין העולם המדעי הרציונלי לבין הרפואה המשלימה על מגוון שיטותיה. רפואה אינטגרטיבית זו הרואה באדם את גופו, נפשו ורוחו ולא רק את מחלתו. עוד אסקור באתר עדויות ממאמרים על המתרחש בעולם בחקר הסרטן ומחלות הנגרמות ממתח ולחץ נפשי, קטעים מסיפורים וספרים בתחום וניסיון אישי של מטופלים.

אם המידע אשר ברשותכם אודות מחלתכם אינו מספק אתכם ואתם זקוקים לידע בהיר ונגיש ממומחית בחקר הסרטן ומחלות כרוניות, אני כאן כדי למצוא את המידע העדכני ביותר בנוגע למחלתכם, מידע על תרופות חדשות ומידע על השתתפות בניסויים קלינים.

כשמתמודדים עם מחלה או משבר גם בני המשפחה הקרובה שותפים לקשיים הרבים, אני כאן גם בשבילהם, להעצים את כוחותיהם ולתת אפשרויות נוספות, לאנשים החשובים המטפלים בכם.

אני מאמינה שכל המשאבים הדרושים לאדם נמצאים אצלו ולעיתים הוא זקוק רק למורה דרך אשר יכוונו ואולי לנושא כלים שילמדו לעבוד עם הכלים החדשים. כבר בפגישה הראשונה שלנו תקבלו כלים אשר בעזרתם תוכלו לגלות אוצר עתיק, לעיתים לא צריך לחפור עמוק אלא רק לטאטא את האבק וכבר האוצר נחשף, כך גם כוחות הריפוי העצמיים שלכם.

אם אתם מתמודדים עם מחלת קשה וכרונית כמחלת הסרטן או מתמודדים עם איזון מחלת הסכרת, לעיתים עם מתח ,חרדה ומצב רוח ירוד, או שחוויתם משברים ומצוקות עקב מקרים לא צפויים בחיים, אוכל לעזור לכם לגלות את הכח הטמון בכם ואנחה אתכם כיצד להשתמש בו.