אני יועצת ותומכת לאיזון הסכרת בעזרת שינוי הרגלים והקניית ידע וכלים מעשיים לחיים בריאים עם סכרת. 

בשנת 2006 עם ההריון הגיעה הסכרת והמירוץ לאיזון התחיל ולא נגמר החל משינוי תזונתי, לאורח חיים ספורטיבי. בלימודי הבודהיזם- אימון לחיים- למדתי כיצד להכניס רוחניות וחמלה לחיי, לשינוי עמוק של הרגלים ודפוסי חשיבה, שהלכו והעמיקו בלימודיי ה NLP השילוב בין השניים הוביל אותי לאיזון האדם הכי קשה, הכי ביקורתי שיש עליי אדמות- אני עצמי.

היום יש לי את הכח והרצון לעזור לאנשים כמותי בהתמודדות עם הסכרת לאורח חיים בריא, מאוזן ואיכותי. 

מתחילים במפגש היכרות ראשוני, נעבור על הבדיקות שאבקש מבעוד מועד בשיחה הטלפונית. הומגלובין מסוכרר A1c, ערכי סוכר בצום ומי שמנטר ו / או מזריק אינסולין שירשום לפי טבלה שנמצאת כאן באתר תחת מסמכים- טבלת ניטור סוכר בדם.  בפגישה זו  אעמוד על טיבה של מחלת הסכרת לאותו הרגע, אופן ההתמודדות איתה וההרגלים בבית ובעבודה, הלקוח יספר לי מה הם  אוכלים בכל ארוחה- עדיפות לכתיבת יומן אכילה במשך שבוע ולהגיע איתו (הקובץ מצורף כאן באתר), מה מנשנשים, איך מתמודדים מחוץ לבית. אעביר מצגת קצרה על פיזיולוגיית הגוף, במהלך הסוכר בתאים ופעילותו עם האינסולין , מה תפקיד התרופות לאיזון הסכרת.  נעמוד על הסכנות במחלת הסכרת וחשיבות הרבה לאיזון המחלה. תמיכת בני המשפחה חשובה מאד וזהו מאמץ ותהליך משפחתי. אשמח לפגוש את המשפחה הקרובה ביותר במיוחד הגרים בבית לרתום אותם לשינוי ההולך להתחולל בבית נזמין אותם להבין ולהכיל את השונה והשינוי נראה כיצד ניתן לשלב אותם ואת רצונותיהם בדרך החדשה באופן שיאפשר את ההתמודדות הטובה ביותר לשינוי אורחות החיים. מספר פגישות ייתקיימו גם בבית הלקוח כחלק מחשיבות הטמעת אורח החיים החדש. הטיפול ממשיך במגוון טכניקות המאפשרות שינוי מסגרות חשיבה שיאפשרו את הורדת המתח והסוכר.

האוכלוסיה אליה אני פונה נשים עם סכרת הריון, נשים וגברים עם סכרת מסוג 2 המטופלים בדיאטה, כדורים או אינסולין, טרום סכרת והתסמונת המטבולית.