אני שמחה שקיבלת החלטה להתייעץ עימי בעניין בריאותך
אני מובילה גישה של "בריאות מותאמת אישית"
וחוקרת את הסוגייה הבריאותית שלך במספר דרכים,
לאיבחון שהינו ספצפי לקבלת טיפול מותאם אישי.

תחילת העבודה איתי כוללת תשאול מעמיק שהינו חלק מהאיבחון, הנשלח במייל. כמו כן, אני מבקשת את הטפסים הרפואיים שיישלחו לי במייל ואישור כניסה למערכת קופת החולים. אני מבצעת תחקיר מעמיק אשר מתבצע על ידי הכולל אינטרקציות בין תרופות, חיפוש ועיון במאמרים הנוגעים לעניינך ופתרונות בריאותיים בארץ ובעולם.

פגישת סיכום האבחון, והמלצות להמשך הדרך. הסיכום נשלח אליך במייל, אך רצוי להקליט את הפגישה.

מחיר 1500₪
פגישת מעקב לפי הצורך.
אורך המפגש : כ 50 דקות מחיר : 400₪

לזימון התור אנא לחץ כאן ובחר מועד 

או במענה הקולי הממוחשב במספר 0539956481

אופן התשלום

במזומן, בסיום כל מפגש (מזומן/צ'ק/אשראי) חשבונית תינתן לאחר מתן התשלום, בדרך כלל תשלח בדואר אלקטרוני או באופן ידני בפגישה לאחר מכן. כל אחד מהצדדים רשאי להפסיק את הטיפול במידה ואינו נראה לו אפקטיבי. במקרה כזה יתקיים מפגש מסכם, בתשלום לסגירת התהליך.

במידה ויש ביטוחיי בריאות פרטי, ישנם החזרים לפי סוג הביטוח, לרפואה משלימה- דיקור סיני או ביופידבק.

שינויים במועד הטיפול

על שינוי במועד הטיפול יש להודיע לפחות 24 שעות לפני המועד. במקרה של שינוי מועד הטיפול מצידי, אעשה כמיטב יכולתי לתאם מועד חלופי במהלך אותו שבוע. אני שומרת לעצמי את הזכות לגבות תשלום בגין פגישה אשר בוטלה ללא מתן התראה מספקת.

תקשורת בין המפגשים

בין פגישה לפגישה הנך מוזמנ/ת להיעזר בי באמצעות המייל /סמס. שיחות טלפוניות יתומחרו בהתאם.

אחריות

האחריות להצלחת התהליך והשגת התוצאות הרצויות, היא שלך בלבד ותלויה אך ורק בך ובמה שתביא/י איתך למפגשים. על מנת להפיק את המירב מהטפול, הנך נדרש/ת: להגיע בזמן לפגישות. לבצע משימות שלקחת על עצמך לעשות.להיות כנ/ה, ואמית/ית כלפי התהליך.

אני מתחייבת לעשות כמיטב יכולתי:

להיות קשובה לצרכים שלך במסגרת הטיפול. לשאול שאלות עד שאהיה בטוחה בהבנה.לכנות מלאה לאורך כל התהליך.  לסודיות מלאה על כל המתרחש בתהליך.

הקליניקה נמצאת ברחוב ראשון לציון 10 פתח תקווה קומה 4 דירה 21. נא להביא כל בדיקה רפואית מהשנה האחרונה. סיסמא למערכת קופת החולים שלכם

על החתום: ד״ר ליאת אדרי